Elu doprowadzasz mnie do łez!!

Elu doprowadzasz mnie do łez …do łez szczęścia :) Kiedy otwieram kolejny dzień z motywacja dajesz mi tyle pozytywnej energii! Uświadamiasz mi ile dobrego się dzieje w moim życiu …
Mogę świadomie powiedzieć ze zakochałam się w nim :) Eluniu jesteś cudownym znakiem ,osoba która pojawiła się na mojej dalszej drodze duchowego rozwoju! Jestem ogromnie wdzięczna za to ze jesteś,dziękuje za posty, artykuły, warsztaty dzięki którym wzrastam i jestem bardziej świadoma tego jak żyć ! Wielkie uściski i dziękuje! Jolanta :)”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *