Kolejny 100 dniowy trening motywacyjny zakończony ogromnym sukcesem

Minęło 100 dni odkąd Beata zaczęła swój codzienny trening pozytywnego myślenia. Oto wiadomość jaką otrzymałam w dniu dzisiejszym:

“Witaj Elu, 100 dni motywacji to niesamowita dawka pozytywnej energii na każdy dzień, polecam, polecam, polecam!!!! W ciągu stu dni, czytanie Twoich maili i wdrażanie ich w życie stało się dla mnie nawykiem, a nawyk pozytywnego podejścia do życia -charakterem :):)”

Beata

Ty także podejmij 100 dniowe wyzwanie motywacyjne >

100dni_750_200_7nr3

Przeczytaj także

  1. 100 dniowy trening motywacyjny: “Elu, materiał napisany przez Ciebie, dobór filmików i cytatów jest rewelacyjny”
  2. 100 trening motywacyjny: Zupełnie zmieniłam swoje myślenie z negatywnego na POZYTYWNE
  3. Mój 100 dniowy trening motywacyjny działa cuda
  4. Mówiłam już, że mój 100 dniowy trening motywacyjny jest super? A co ja będę mówiła :) Posłuchajcie uczestniczki, która go ukończyła! :)
  5. 100 dniowy trening motywacyjny: “Wierzę w moje nieograniczone możliwości i siłę dzięki Twoim mailom, które codziennie wznoszą mnie coraz wyżej i wyżej. Najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu!!!!!!!”

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>