To co robisz jest cudowne i ma magiczną moc!

Witam Cię Elu! Dziś jest 79 dzień wspaniałego doświadczania świadomej pracy z własnymi ograniczeniami na 100 dniowym treningu. Szczerze to nie wiem jak to się stało że natrafiłam na Twą stronę internetową, ale wierzę że magiczna siła sprawiła, że w końcu trafiłam na cudowną osobę która potrafi w sposób bardzo prosty, ale fantastycznie prawdziwy i wartościowy pomóc w tym by bardziej świadomie przeżyć swój ziemski czas.

Bardzo motywujesz mnie do tego by wykorzystywać jak najpełniej każdą chwilkę życia. Dziękuję Ci bardzo za każdy dzień który mogę doświadczać z Tobą. To co robisz jest cudowne i ma magiczną moc. Jestem szczęśliwa że mogę czerpać z bardzo wartościowych przekazów od Ciebie. Bardzo dziękuję za każdy dzień wspólnej pracy ….. Pozdrawiam Cię serdecznie Ania G

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

sukces jest

 

Przeczytaj także

  1. Naprawdę pomagasz ludziom tym co robisz.
  2. Bransoletki – ochronna i odblokowująca splot słoneczny – są cudowne
  3. Twoje dzieło, to nie tylko to co robisz, lecz to co pozostawiasz po sobie innym
  4. Cudowne uczucie dobrze wykonanego zadania
  5. Cudowne poczucie dawania wartości innym <3

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>