Witaj cudowny dniu!

Jak cudownie jest się obudzić tu i teraz. Uwielbiam czuć jak moje ciało przepełnione energią jest gotowe na kolejny fantastyczny dzień.
Przeciągam się w moim wygodnym łóżku i wiem, że dzisiejszy dzień będzie jeszcze lepszy od wczorajszego, pełen cudownych doświadczeń, spotkań i przeżyć.
Z każdym dniem moje zdolności przyciągania oczekiwanych wydarzeń są coraz większe dlatego cieszę się myśląc o dzisiejszym dniu jako wypełnionym radością, zabawą i harmonią

Jak dobrze jest spojrzeć w lustro i zobaczyć uśmiechniętą i radosną twarz, z której bije miłość i zrozumienie. Uwielbiam te chwile gdy mogę powiedzieć sama sobie kocham Cię.

Moje oczy promienieją zadowoleniem. Przyciągam do siebie ludzi o ogromnych pokładach pozytywnej energii. Właśnie rozpoczyna się przepiękny dzień, który mam zamiar wykorzystać do tworzenia lepszej przyszłości dla siebie i innych ludzi.

______________________________________________________
Elżbieta Maszke – prowadząca blog
Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań.
Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju
i intensywności doświadczeń.
autorka 2 książek tj. Odwieczne Prawa Życia oraz Weź się w garść
autorkakilku szkoleń on-line cieszących się dużym uznaniem :-)

______________________________________________________


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Witaj cudowny dniu!

  1. No i wpadłam na ten temat – właśnie dziś- bo kiedy rano szłam do pracy, z parasolką w ręku (deszcz:)), w bluzeczce z krótkim rękawkiem (16 stopni), dziwnie niewygodnych butach (nowe i nie rozchodzone) to uśmiechałam się do drzew, pięknego parku przez który przechodziłam. Specjalnie nie wzięłam auta, żeby poczuć kontakt z przyrodą, bo to mi pomaga:) Witaj, cudowny dniu:):)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *