Wiadomość dająca nadzieję na lepsze jutro

Nawet jeśli teraz nie wszystko gra w Twoim życiu. Nawet jak masz wrażenie totalnej beznadziei, wiedz że wszystko może się zmienić, jeśli zaczniesz zmieniać SIEBIE. Pragnę podzielić się z Tobą mailem od mojej czytelniczki. Niechaj ta wiadomość będzie nadzieją na lepsze jutro, dla wszystkich którzy tego potrzebują:

“Witaj Elu. Zawsze w dwa dni w roku – w moje urodziny i w Sylwestra – doświadczałam bardzo negatywnych uczuć. Robiłam sobie bilanse swojego życia zwracając szczególną uwagę na to, co mi się nie powiodło i umniejszając swoje sukcesy, co sprawiało, że zawsze byłam bardzo niezadowolona, wręcz w nastroju depresyjnym i byłam święcie przekonana, że po prostu zmarnowałam kolejny rok swojego życia, tracąc kolejną szansę na coś wspaniałego.

Tym razem spędziłaś ze mną moje urodziny (przynajmniej mentalnie), bo ostatni dzień Twojego szkolenia wypadał właśnie w moje urodziny. Moje nastawienie się zmieniło, spojrzałam wtedy na przemijanie inaczej. W Sylwestra również daleka byłam od depresji. Owszem, jak zwykle zrobiłam sobie bilans, ale w każdym doświadczeniu doszukiwałam się pozytywów i okazało się, że wszystko przyczynia się do tego, że staję się lepszą, bardziej świadomie żyjącą osobą, kocham siebie bardziej i jest mi lżej na duszy.

Z tej okazji po raz kolejny chciałabym Ci podziękować za wszystko, co dał mi czas spędzony z Tobą. Nawet jeśli nie zawsze potrafię być jeszcze 100% optymistką, to raz na zawsze oduczyłam się nakręcania się negatywnie i pewnego rodzaju “hołubienia” moich złych humorów”


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Uwielbiam kiedy moi czytelnicy doskonalą swoje życie. Otrzymałam cudowną wiadomość!
  2. AFIRMACJE – lepsze-samopoczucie i podniesienie-swoich-wibracji
  3. Wybierz postrzeganie, która da ci lepsze odczucia, poprzez co nie będziesz blokował dobra, które płynie do ciebie.
  4. A jak wygląda Twój dialog na początku każdego dnia?
  5. Jak zmienić swoje postrzeganie świata i zacząć przyciągać to, co chcesz? Jak odnaleźć spokój i harmonię? Jak zostać świadomym twórcą swojej rzeczywistości?

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>