Uwielbiam kiedy moi czytelnicy doskonalą swoje życie. Otrzymałam cudowną wiadomość!

„Marzę i wychodzi mi to coraz lepiej. Podsumowując mój ostatni rok, od kiedy trafiłam na Twoją stronę, moje życie w końcu zaczęło się zmieniać, tak naprawdę i dzieje się to nadal i coraz bardziej wiem jak to robić. Bardzo dojrzałam emocjonalnie przez ten czas i na wiele ważnych dla mnie spraw patrzę zupełnie inaczej niż jeszcze całkiem niedawno.

Dziękuję Ci za to. Masz w to bardzo konkretny wkład:

– Twoje cudowne afirmacje, które znam praktycznie na pamięć
Bransoletka którą noszę codziennie,
Kurs 100dni motywacji – który jest kopalnią wiedzy i na który czekałam z ciekawością każdego dnia i czasami trafiałaś w samo sedno trapiących mnie pytań przez 100dni!
– Twój wspaniały e-book
– Kurs dostrajania do 2 pragnień, kiedy po raz pierwszy tak konkretnie napisałam swoje pragnienia i dowiedziałam się jak to robić

i ta świadomość, ze zawsze mogę do Ciebie napisać i na pewno otrzymam profesjonalną, przyjacielską pomoc… Dziękuję  Pozdrawiam mocno – Agnieszka”

Ach! Ja ja kocham wprowadzać takie POZYTYWNE ZAMIESZANIE! :)


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *