Łatwe tworzenie Mapy Marzeń

Czy do tej pory nie jesteście do końca pewni jak skutecznie stworzyć spersonalizowaną Mapę Marzeń? Dzięki poradnikowi zrobicie to w pełni świadomie, z uśmiechem na twarzy i z radością w sercach:) Każdy krok tworzenia mapy jest szczegółowo opisany, a przykłady podane przez Elę bardzo obrazowe.

Oprócz samych instrukcji odnośnie konstruowania Mapy Marzeń dostajemy ponadto pigułkę skondensowanej wiedzy o tym jak powinniśmy kierować swoimi myślami, aby nasze marzenia zamieniły się w rzeczywistość. Ten poradnik może być Twoim pierwszym krokiem w kierunku wielkich, pozytywnych zmian w życiu, w kierunku świadomego tworzenia swojej rzeczywistości.”

Pozdrawiam,
Ania


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Dość sceptycznie podchodziłam do tej całej mapy marzeń
  2. Określenie efektów końcowych URUCHAMIA TWORZENIE odpowiednich okoliczności.
  3. Zrób Mapę Marzeń
  4. Tworzenie najlepszych okoliczności dla urzeczywistnienia marzeń
  5. Twoje marzenia się nie spełniają? Nie żyjesz życiem swoich marzeń? otóż żyjesz – wszyscy żyjemy. Nie wierzysz?? Przeczytaj.

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Łatwe tworzenie Mapy Marzeń

  1. Super :) na pewno się przyda. To jednak nie taka prosta sprawa wybrać konkretne marzenia i dążyć do ich realizacji. Każda nowa metoda dążenia do celu jest mile widziana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>