Łatwe tworzenie Mapy Marzeń

Czy do tej pory nie jesteście do końca pewni jak skutecznie stworzyć spersonalizowaną Mapę Marzeń? Dzięki poradnikowi zrobicie to w pełni świadomie, z uśmiechem na twarzy i z radością w sercach:) Każdy krok tworzenia mapy jest szczegółowo opisany, a przykłady podane przez Elę bardzo obrazowe.

Oprócz samych instrukcji odnośnie konstruowania Mapy Marzeń dostajemy ponadto pigułkę skondensowanej wiedzy o tym jak powinniśmy kierować swoimi myślami, aby nasze marzenia zamieniły się w rzeczywistość. Ten poradnik może być Twoim pierwszym krokiem w kierunku wielkich, pozytywnych zmian w życiu, w kierunku świadomego tworzenia swojej rzeczywistości.”

Pozdrawiam,
Ania


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Łatwe tworzenie Mapy Marzeń

  1. Super :) na pewno się przyda. To jednak nie taka prosta sprawa wybrać konkretne marzenia i dążyć do ich realizacji. Każda nowa metoda dążenia do celu jest mile widziana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *