Dlaczego z Mapą Marzeń przyciągasz szybciej to czego chcesz?

Mapa Marzeń wypełniona zdjęciami efektów końcowych jakich pragniemy, bardzo silnie działa na naszą podświadomość, której językiem są zdjęcia i symbole. Najpiękniejsze w niej jest to, że świadomie i celowo koncentrujesz się na tym czego pragniesz we wszystkich obszarach swojego życia. Tworząc ją nadajesz konkretny kierunek swojej energii.

Proces manifestacji celów i pragnień zawsze przebiega w odwrotnej kolejności niż ta do której przyzwyczajony jest nasz świadomy umysł, tzn:

  1. Najpierw tworzysz w swojej wyobraźni efekt końcowy, wizję nowej, ulepszonej wersji doświadczenia
  2. Wizualizujesz jak to czego pragniesz jest już częścią życia
  3. Koncentrujesz się na odczuwaniu radości, jaka towarzyszyć ci będzie w momencie spełnienia
  4. Dbasz o bycie w stanie wdzięczności za to co masz obecnie, będąc pełen pozytywnego oczekiwania

I POPRZEZ TE DZIAŁANIA pozwalasz magi życia na zorganizowanie najlepszych i najkorzystniejszych okoliczności do tego, aby Twoje marzenia mogły się urzeczywistnić.

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak potężnym narzędziem jest Mapa Marzeń. Czekają na odpowiednie okoliczności, aby móc ZACZĄĆ zmieniać swoje życie, ale te okoliczności mogą nigdy nie nadejść, ponieważ OKOLICZNOŚCI ZEWNĘTRZNE, PRZYCHODZĄ W ODPOWIEDZI NA EFEKTY KOŃCOWE, na których się koncentrujesz, a gdy skupiony jesteś na obecnych brakach, otrzymujesz w przyszłości więcej okoliczności gdzie te braki nadal są.

Uwielbiam świadomie skupiać się na tym w jakim kierunku chcę, aby podążyło moje życie. Jestem Panią swojego losu. Jestem Panią swojego przeznaczenia.

P.S Wszystkie informacje, w jaki sposób tworzę swoją mapę zawarłam w moim poradniku. Przeczytaj o SKUTECZNEJ Mapie Marzeń >

Mapa Marzeń.Elzbieta Wolna


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *