Zaskoczył mnie (i ucieszył) mail od uczestniczki moich szkoleń, z którą współpracowałam rok temu

„Elu – Minął rok od kiedy odkryłam w Internecie Twoja stronę i skorzystałam  z prowadzonych prze Ciebie kursow. Stworzyłam tez moja mapę marzeń. Podsumowując miniony rok, moje życie zmieniło się o 180°.

Zaczęłam zajmować się sportem (po 20 latach) i wzięłam udział w dwóch maratonach. Zapisałam sie na studia (mam 40 lat) i z sukcesem zakonczylam 1 semestr (wlasnie ropoczelam 2). 

Moje problemy finansowe zniknely bez sladu. Moje zycie osobiste w końcu znalazło się na właściwych torach.  Żyje pełnią życia, rozwijam się, poznałam nowych wartościowych ludzi i jestem szczęśliwa. Myślę, ze w moim przypadku głównym problemem było polubienie siebie i realizacja marzeń. 

Dzieki Tobie wyszlam ze „skorupy” i zeczelam w koncu robic cos dla siebie.  Jestem Ci bardzo wdzieczna.  Pozdrawiam Cie Elu serdecznie  i życzę sukcesów w dalszej pracy. Jola G.”


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “Zaskoczył mnie (i ucieszył) mail od uczestniczki moich szkoleń, z którą współpracowałam rok temu

  1. Problemy finansowe są najgorsze, jak człowiek wejdzie na nie to już potem ciężko się wydostać. Gratuluje postawy i szkolenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *