Zacznij marzyć. Ja zaczynałam od zera

Dawno, dawno temu, za siedmioma lasami, za siedmioma górami żyła sobie mała Elżbieta.

STA40237W dniu, w którym zostało zrobione to zdjęcie, z małej dziewczynki zaczęła przeobrażać się w wesołą nastolatkę.

Jeszcze wtedy nie wiedziała nic na temat siły swoich myśli oraz o tym, że może być każdym kimkolwiek zechce, może mieć wszystko czego zapragnie.

Wtedy owszem, miała marzenia, ale nie wiedziała jak je zrealizować skoro, brak było jakichkolwiek perspektyw. W tamtym czasie chodziła codziennie do szkoły, mieszkała z rodzicami – szykowała się dopiero do rozpoczęcia swojego życia….

Gdy kończy się rok, za każdym razem robię podsumowanie minionego czasu. Porządkując pliki w komputerze, natrafiłam na to stare zdjęcie i zadumałam się nad tym jak wiele zmieniło się od tamtej chwili.

Jak bardzo zmieniłam się mentalnie, jak bardzo się udoskonaliłam, jak wiele pragnień udało mi się zrealizować, jak wiele jeszcze świadomych i celowych marzeń przede mną!

* Teraz jestem już żoną, cudownego człowieka.
* Urządziłam od podstaw mieszkanie, z którego piszę do was.
* Mam swój własny samochód, który uwielbiam.
* Ogromną działkę pod lasem, na której za rok buduję mój wymarzony dom na planie koła – dom kopułę.
* Doskonale codziennie moje myślenie.
* Pracuję nad moim ciałem.
* Mój blog odwiedza prawie milion czytelników rocznie

Chciałam się tym wszystkim z wami podzielić, abyście zaczęli marzyć, abyście wyznaczali sobie cele i pragnienia, ponieważ możecie mieć wszystko czego zapragniecie.
Możecie mieć szczęśliwe i wspaniałe życie. Ja zaczynałam od zera.

Może w jednej chwili twoje marzenia się nie spełnią, może nie ma ku temu odpowiednich okoliczności, ale one się pojawią gdy STWORZYSZ WIZJĘ SWOJEJ, NOWEJ ulepszonej rzeczywistości.

Nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od stworzenia Mapy Marzeń, Mapy Celów. Przeczytaj więcej >

mapa_marzen_ela_wolna1


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *