Tworzenie własnego życia – Louise Hay

Ta łatwa część, której ludzie nie rozumieją, jest taka że każda myśl którą mamy i każde słowo, które wymawiamy tworzy naszą przyszłość.
Nasze myśli wylatują do wszechświata, są akceptowane i wracają jako fizyczne doświadczenie – jest to bardzo proste, lecz większość ludzi tego nie łapie, nie rozumieją tego i nigdy wcześniej o tym nie słyszeli, uważają to za absurdalne, lecz jeśli możesz naprawdę zaakceptować fakt, że za każdym razem gdy myślisz o czymś lub wymawiasz słowo, dosłownie malujesz swoją przyszłość – jakkolwiekby to nazwać TY TWORZYSZ.

Jeśli to zaakceptujesz, możesz zacząć świadomie tworzyć co zachcesz.
Zaczynasz być także świadomy czego nie chcesz i jak się przyczyniasz do tworzenia tego (…)
Większość z nas myśli, myśli, myśli, myśli lecz nie przywiązujemy wagi do tego o czym myślimy.

To coś w czym musisz się wyszkolić, TRZEBA ZACZĄĆ TRENOWAĆ BYCIE ŚWIADOMYM TEGO O CZYM MYŚLISZ.
Jedną z możliwości dokonania tego jest pytanie siebie raz na jakiś czas „o czym ja myślę. / dopisała Elżbieta Maszke: ja bym zastąpiła to pytaniem ” Jak się czuję z tą myślą?? Jakie uczucia odczuwam, gdy MYŚLĘ tą myśl / czy chciałbym, aby ta myśl tworzyła moje życie? Czy chciałbym doświadczyć tego co przyniesie mi ta myśl?

Zabierze to trochę czasu, aby się tego nauczyć, lecz nawet jeśli możemy zacząć od najniższego poziomu, żeby być świadomi o czym myślimy, możemy zacząć wprowadzać zmiany.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *