Swobodny przepływ dobra do Twojego świata

Częstotliwość twojej wibracji wzrasta za każdym razem gdy twoja uwaga skierowana jest na POZYTYWNE aspekty miejsca w którym jesteś, ludzi z którymi masz styczność, rzeczy jakich używasz itd. Im lepiej się czujesz tym bardziej pozwalasz dobru na swobodny przepływ do twojego fizycznego świata, do twojego życiowego doświadczenia.

Wszelkie zmiany powinieneś zacząć więc od poprawy swoich uczuć, ponieważ poprzez koncentrację na myślach, które wywołują negatywne uczucia w tobie, a co za tym idzie obniżają twoją pierwotną wibrację, połączenie dzięki któremu nastąpiłaby manifestacja nie istnieje, ponieważ twoja niska wibracja, a wysoka wibracja twoich pragnień są na całkowicie innych częstotliwościach.

Czując się wspaniale, radośnie, szczęśliwie podwyższamy poziom swoich wibracji, zwiększamy ich częstotliwość, a kiedy częstotliwość twoich wibracji znajdzie się na takiej samej wysokiej częstotliwość co twoje pragnienia  ZACZNIESZ DOŚWIADCZAĆ MANIFESTACJI WSZELKICH WSPANIAŁOŚCI, JAKICH KIEDYKOLWIEK ZAPRAGNĄŁEŚ.

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *