Zwiększanie wibracji w obszarze dobrobytu – Historia nr 3

Kocham pieniądze a one kochają mnie.Uwielbiam to uczucie kiedy wchodzę na swoje konto bankowe i liczę przybywające zera to wspaniałe uczucie spokoju, pewności siebie i wolności. Pieniądze to wspaniałe narzędzie pozwalające spełniać pragnienia swoje i bliskich, aby czynić ich szczęśliwymi.
Kocham każdą złotówkę w moim portfelu i jestem za to ogromnie wdzięczny/a.

Właśnie dlatego, że tak bardzo kocham pieniądze mam ich zawsze pod dostatkiem, spływają do mnie szerokimi strumieniami zarówno ze źródeł oczekiwanych jak i ze źródeł nieoczekiwanych.
Jestem zupełnie rozluźniony/a  kiedy myślę o pieniądzach i moich finansach ponieważ wiem, że jestem na trwałe związany/a z nieskończonym źródłem które zawsze i wszędzie dostarcza mi wszystkiego boski nadmiar.
Uwielbiam i kocham to uczucie obfitości kiedy wiem że mogę pozwolić sobie na wszystko na co mam ochotę. Pieniądze to wspaniały środek wymiany, który musi być w ciągłym ruchu dlatego wydaję pieniądze całymi garściami a one wracają do mnie cudownie pomnożone.
Jestem głęboko wdzięczny/a  za każdą złotówkę która znajduje się w moim portfelu, który nawiasem mówiąc pęka w szwach :-)

Zapraszam cię na moje szkolenie “Jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia”

______________________________________________________
Elżbieta Maszke - prowadząca blog
Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań.
Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju
i intensywności doświadczeń.
autorka 2 książek tj. Odwieczne Prawa Życia oraz Weź się w garść
autorka kilku szkoleń on-line cieszących się dużym uznaniem :-)

______________________________________________________

Przeczytaj także

  1. Zwiększanie wibracji w obszarze dobrobytu – Historia nr 4
  2. Zwiększanie wibracji w obszarze dobrobytu – Historia nr 2
  3. Dostrajanie się do wibracji obfitości – czyli tworzenie myśli dających uczucie dostatku
  4. Historia dostrajająca do rzeczywistości pełnej bogactwa
  5. Witaj cudowny dniu!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>