Od jakiegoś roku czas jakby przyspieszył i co z tego??

Witaj mój Drogi czytelniku!

Od jakiegoś roku, czas jakby przyspieszył. Dni mijają coraz szybciej, niedawno był sylwester, a teraz lada dzień doświadczymy pierwszego dnia wiosny, wszystko przychodzi i przemija w mgnieniu oka.

Często nie mamy nawet czasu zastanowić się czy życie jakie prowadzimy jest prawdziwym życiem, które daje nam wewnętrzne zadowolenie, radość, szczęście, poczucie dobrze wykorzystanego czasu czy tylko substytutem życia, zwanym przeze mnie wegetacją, gdzie nie czujemy pełni życia, ale godzimy się na to ponieważ tak jest łatwiej.

Co jednak gdybyś wiedział, że istnieje inne życie gdzie wszystko jest przyjemne, że każdy dzień jest wyjątkowy, jest na wyciągnięcie Twojej ręki??

Nawet ta mała na pozór decyzja leży w Twoich rękach, jednak często tak bardzo przyzwyczajony jesteś do pozostawania w jednym punkcie życia, że nie mieści ci się w głowie, iż inne doświadczenia lepsze, wspanialsze, są tak blisko.

Nie musisz uczyć się w życiu wszystkich zasad, tylko tych najważniejszych, najbardziej potrzebnych.
No sam powiedz wolisz iść okrężną drogą czy na skróty??

Ja takie skróty proponuję ci na 4 dniowym szkoleniu on-line – 4 kroki do manifestacji.

Nauczę cię jak przyciągnąć ulepszoną wersję KAŻDEJ DZIEDZINY Twojego życia. Nauczę cię jak świadomie tworzyć myśli, tak aby wywoływały w Tobie uczucia, na które odpowie prawo przyciągania manifestując odpowiednie okoliczności potrzebne do osiągnięcia tego czego będziesz chciał.

Każdy aspekt, którego nie posiadasz aktualnie w swoim doświadczeniu, po wykonaniu i stosowaniu 4 kroków do manifestacji, będzie coraz bardziej do ciebie przyciągany, aż w końcu pojawi się w Twoim życiu i będziesz się mógł nim cieszyć tak długo jak tylko będziesz chciał, wiedząc że w każdej chwili możesz go jeszcze bardziej udoskonalić posługując się świadomie prawem przyciągania.

Bo marzenia są na wyciągnięcie ręki….., 5 osobowa grupa szczęśliwców dowie się JAK przyciągnąć WSZYSTKO to co będą chcieli, KLIKNIJ NA TEN LINK I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

______________________________________________________
Elżbieta Wolna (Maszke) – prowadząca blog
Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań.
Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju
i intensywności doświadczeń.

autorkakilku szkoleń on-line cieszących się dużym uznaniem :-)
______________________________________________________


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *