Przez 4 dni będziemy pracowali wspólnie nad 2 Twoimi pragnieniami

Zapraszam cię do INDYWIDUALNEJ współpracy gdzie przez 4 dni będę pracowała z tobą nad dostrojeniem się do 2 TWOICH PRAGNIEŃ. Działamy, aby odnaleźć UCZUCIE MOMENTU tego jak będziesz się czuł gdy to czego pragniesz przejawi się w twoim doświadczeniu.

  • Dom?
  • Miłość?
  • Podróż?
  • Dobre relacje?
  • Wszelka materialna rzecz?
  • Zdrowie?
  • Szczuplejsze ciało?

Czego pragniesz? Wybierz, a pokażę ci 4 kroki dzięki, którym dostroisz się do KAŻDEGO PRAGNIENIA.

Każdego dnia wysyłam ci lekcję + 1 krok dostrajający cię do 2 pragnień, nad jakimi zdecydujesz się pracować na tym szkoleniu. 4 dni = 4 kroki. Po jego zakończeniu będziesz mógł samodzielnie dostrajać się do każdego pragnienia, jakiego zapragniesz doświadczyć

Twoje pragnienia, Twoja ulepszona wersja życia pojawi się w Twoim doświadczeniu TYLKO WTEDY gdy poświęcisz jej wystarczająco dużo POZYTYWNEJ uwagi. 4 kroki do manifestacji pokażą ci dokładnie, jakie kroki musisz wykonać, aby dostroić się do częstotliwości twoich pragnień. Przez 4 dni będziemy pracowali wspólnie nad 2 twoimi pragnieniami.

dowiedz-sie-wiecej

„Dziękuję Elu :-) Pragnę podziękować za czas, wiedzę, dobre słowo i wsparcie, jakie od Ciebie dostałam. Szkolenie jest wspaniałe! Proste i zrozumiałe instrukcje, działania do wykonania podzielone na etapy – to wszystko sprawiło, że mogłam rozsmakować się w swoich marzeniach:-) to tak, jakbyś jadła od lat kanapkę z żółtym serem, a nagle ktoś zainspirował Cię, abyś zjadła ją w inny sposób, abyś poczuła smak pieczywa, masła, sera, jak smaki przenikają się na Twoim podniebieniu. Nagle zwykły posiłek staje się ucztą dla zmysłów. Odkryłam, że tak właśnie jest z marzeniami. Każdy człowiek ma marzenia. W gąszczu codzienności przemyka przez naszą głowę tysiące pragnień – mnóstwo kanapek z żółtym serem:-) i tylko od nas zależy, czy chcemy ucztować, czy w pośpiechu zaspokoić głód i pędzić przez życie dalej bez celu. pozdrawiam serdecznie i ciepło. Małgosia O.”


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *