Cała prawda o afirmacjach

Dziś poruszę temat afirmacji. Niektórzy uważają afirmowanie za nie wiadomo jaką magię, a jest to tylko i wyłącznie jedno z narzędzi, które pomaga nam skoncentrować się na WZBUDZENIU W SOBIE OKREŚLONEGO UCZUCIA – uczucia jakie będziesz czuł gdy to czego pragniesz stanie się już częścią twojego doświadczenia i poprzez takie odczuwanie przyciągasz to czego pragniesz.

WSZELKIE DZIAŁANIA SĄ JEDYNIE NARZĘDZIAMI, które mają za zadanie pozwolić nam ODCZUWAĆ uczucie spełnienia, a takich narzędzi jest całe mnóstwo – nie ma określonego, SZTYWNEGO PLANU. Afirmacje są wspaniałe, ponieważ pozwalają pozytywnie zasilać nasz EFEKT KOŃCOWY.

Problem, jaki wiele osób ma z afirmacjami, wynika jedynie z niewiedzy, iż wszelka manifestacja odbywa się W ODWROTNEJ KOLEJNOŚCI NIŻ WIDZĄ TO NASZE FIZYCZNE ZMYSŁY.

Tzn. Tacy ludzie myślą, że wariactwem jest mówienie o czymś co nie istnieje teraz
(o czymś czego nie można dostrzec fizycznymi zmysłami).

Mówią:
* Jak mam wyrażać się o tym, że jestem kobietą sukcesu jak nie jestem?
* Jak mam mówić, że pieniądze płyną do mnie swobodnie jak tak nie jest?
* Jak mam mówić sobie, że żyję we wspaniałym, harmonijnym związku sporo tak nie jest?
* Jak mam mówić, że spędzam przynajmniej jeden weekend w miesiącu w luksusowych apartamentach, skoro tak nie jest? IDT.

A cały sekret jak go ładnie świat nazywa polega na tym, aby OKREŚLIĆ TO CZEGO SIĘ CHCE, określić swój efekt końcowy, widzieć to jak żyjesz swoim wymarzonym życiem i dostrajać się do tej ulepszonej wersji za pomocą przeróżnych narzędzi: afirmacji, medytacji, obrazów, mantr, dźwięków, zapachów, wyobrażeń itd…

Używasz afirmacji (pozytywnych słów), które ODZWIERCIEDLAJĄ TO CZEGO PRAGNIESZ, odzwierciedlają twoją nową, ulepszoną wersję doświadczenia.

Jeśli trudno twojemu umysłowi „przeskoczyć” pomiędzy tym co jest, a tym czego pragniesz i gdy mówisz np. mam mnóstwo, mnóstwo pieniędzy każdego miesiąca i czujesz negatywne uczucia wynikające z tego, że podpowiada ci on „to nie prawda”, to skorzystaj z mojego genialnego zdania, które pomoże ci przeskoczyć z myślenia o „teraźniejszej sytuacji” na życie twoich pragnień.

Zdanie: „W mojej nowej ulepszonej wersji doświadczenia …..np.  mam mnóstwo, mnóstwo pieniędzy każdego miesiąca”

WSZYSTKIE TE NARZĘDZIA MAJĄ JEDEN I TEN SAM CEL – wzbudzić
w tobie takie uczucia jakie będziesz czuł, gdy twoje pragnienie będzie częścią twojego doświadczenia.

ZAPAMIĘTAJ: Jeżeli pragniesz przyciągnąć coś świadomie i celowo to twoje myśli i słowa powinny odzwierciedlać to czego pragniesz, a nie koncentrować się na tym, że aktualnie tego nie ma.

Jeśli ciężko odnaleźć Ci uczucie spełnienia swoich pragnień, zapraszam cię na indywidualną współpracę. Przez 4 dni będę pracowała z tobą nad dostrojeniem się do 2 TWOICH PRAGNIEŃ. Działamy, aby odnaleźć UCZUCIE MOMENTU tego jak będziesz się czuł gdy to czego pragniesz przejawi się w twoim doświadczeniu.

  • Dom?
  • Miłość?
  • Podróż?
  • Dobre relacje?
  • Wszelka materialna rzecz?
  • Zdrowie?
  • Szczuplejsze ciało?

Czego pragniesz? Wybierz, a pokażę ci 4 kroki dzięki, którym dostroisz się do KAŻDEGO PRAGNIENIA. Więcej pod http://prawo-przyciagania.maszke.pl/moje-projekty-2/szkolenie-cztery-kroki-do-manifestacji/


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *