Twoimi żyłami płynie krew. Twoimi meridianami płynie energia. W obu przypadkach – oby nie było blokad!

Cały czas płynie w tobie i przez ciebie energia.
Nauczono cię doświadczać świata wyłącznie za pomocą 5 zmysłów, a zapomniano powiedzieć ci, że tak jak masz żyły, którymi płynie krew, posiadasz także meridiany-kanały, którymi płynie energia.
Jak pracować z czakrami w ciele? To takie główne narządy energetyczne. Ucz się tego cały czas, ponieważ ma to przełożenie na KAŻDY aspekt twojego życia (m.in pieniądze, zdrowie, radość życia, siłę przebicia, miłość, twórczość, intuicję, jedność z Wszechświatem)
Dzięki czakrom, w każdej sekundzie trwa twój energetyczny dialog z Wszechświatem.
Więcej http://czakry.maszke.pl/
czakrymeridiany

Przeczytaj także

  1. Podnieś wibrację swojej czakry serca – niechaj płynie przez ciebie energia miłości!
  2. Jak kierujesz energią? Energia nie przejawi się dopóki jej nie przywołasz
  3. Za co odpowiada czakra sakralna/krzyżowa?
  4. Radość życia wypełnia każdą komórkę mojego ciała
  5. Kocham i akceptuję siebie

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>