W ludziach znajdziesz tyle dobra, ile zdecydujesz się dostrzegać

Siły zła pokazują najgorsze rzeczy: wojnę, bitwy, złość, nienawiść. Próbują stworzyć w Tobie poczucie wiecznego zagrożenia i strachu. Chcą, abyś postrzegał innych jako potencjalne zagrożenie!
A świat jest piękny! Ludzie są dobrzy! Mają w sobie mnóstwo miłości, współczucia, troski.
Owszem są małe przejawy negatywnych cech, ale spójrz na to co piękne w ludziach, bo to jak postrzegasz – powielasz, powiększasz, przyciągasz do swojej własnej, subiektywnej rzeczywistości.

Płakałam na tym filmiku…..


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

One thought on “W ludziach znajdziesz tyle dobra, ile zdecydujesz się dostrzegać

  1. Piekny film ukazujacy dobroc plynaca z serca… Tacy powinnismy byc na codzien dzielac sie swa boskoscia – kochac blizniego jak siebie samego. Im wiecej dobra dostrzegamy w innych tym wiecej mamy go w sobie. Kazdy czlowiek ( kazda zywa duszyczka) to przeciez nic innego jak nasze odbicie… Pomagajac sobie nawzajem wytwarzamy wspaniala energie, ktora wzmacnia obdarowanego i nas samych…warto o tym pamietac :) i nie tylko od swieta. Mialam w swoim zyciu kilka takich doswiadczen gdzie komus pomoglam, a ktos inny pomogl mi…cudowne uczucie, dajace obopolna radosc … :) W taki sposob wiem, ze jestem wspoltworczynia lepszego swiata, ktory – jak piszesz Elu – jest piekny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *