Kontrastowa sytuacja i dwie możliwości kierunku uwagi (dobra, zła)

Dostrajanie swojej wibracji do wibracji swojego pragnienia to koncentrowanie swoich myśli na tym czego CHCESZ doświadczyć, na tym czego oczekujesz w swoim doświadczeniu, na tym co chcesz zaprosić do swojego doświadczenia i ODCZUWANIE RADOŚCI W ZWIĄZKU Z TYM.

Z reguły jest jednak tak, iż ludzie zamiast obdarzyć swoją nie podzielną uwagą to czego chcą, skupiają się na SYTUACJI, która spowodowała pojawienie się pragnienia. Nie jest możliwe, aby myśleć o tym czego się nie chce i dostać to czego się chce to wbrew Prawu Przyciągania.

Wytłumaczę to na przykładzie:

Znajdujesz się w kontrastowej sytuacji jaką jest np: Chęć zakupu nowego laptopa, lecz nie masz na to wystarczającej ilości gotówki.

  1. Sytuacja ta sprawia, iż wysyłasz z siebie wibracyjną prośbę o laptopa
  2. Źródło (Wszechświat, Boska Inteligencja), które jest ciebie cały czas świadome odpowiada stwarzając wibracyjny odpowiednik twojego pragnienia

Tutaj gdzie, krok ten pozostawiony jest w całości tobie, a jest nim wibracyjne dopasowanie się do wibracji twojego pragnienia, następują dwie możliwości koncentracji uwagi:

  • DOBRA – pozytywna (dzięki, której doświadczysz posiadania laptopa w swoim doświadczeniu) 

Podnosisz swoje wibracje (czujesz się wtedy dobrze, radośnie) poprzez myśli, o pozytywnych aspektach laptopa, poprzez pozytywne powody DLA KTÓRYCH CHCESZ go mieć, wizualizujesz sobie jak już go użytkujesz.

  • ZŁA – negatywna (dzięki, której doświadczysz dalszego BRAKU laptopa w swoim doświadczeniu)

Kierujesz swoją uwagę na sytuację, która spowodowała powstanie twojego pragnienia. Myślisz o tym że nie masz pieniędzy, o tym że twój stary laptop jest już do niczego i tym samym wzmacniasz wibrację teraźniejszej sytuacji jakiej NIE CHCESZ, lecz nie jesteś na tyle świadomy, aby zobaczyć, że kierujesz swoją uwagę na AKTUALNE BRAKI zamiast na NOWĄ ULEPSZONĄ PRZYSZŁOŚĆ.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *