W ciągu kilku miesięcy udało się zdobyć to, czego wcześniej nie udało się zrealizować przez kilka lat.

Elu. Mija rok od kiedy zdecydowałam się na skorzystanie z Twojego programu 4 kroki do manifestacji. Chciałabym żebyś wiedziała jak dzięki współpracy z Tobą zmieniło się moje życie. Przejrzałam teraz te nasze maile, moje pytania, wątpliwości, Twoje odpowiedzi i jestem pewna, że to właśnie dzięki temu marzenia zaczęły się spełniać.

W ciągu kilku miesięcy udało się zdobyć to, czego wcześniej nie udało się zrealizować przez kilka lat. Pliki w pdf które przesyłałaś mi w kolejnych lekcjach mam przy sobie w telefonie, i sięgam po nie często. Czasami z jakiegoś konkretnego powodu,a czasami tylko po to żeby doładować się pozytywną energią.

Początkowo miewałam chwile zwątpienia, czy to ma sens i czy takie programowanie sobie pewnych wizualizacji w czymś pomoże… Pomogło i to bardzo :) Od tego się zaczęło, śledziłam Twoją stronę, Twoje artykuły pokazywały gdzie szukać kolejnych inspiracji, po jakie książki sięgnąć. I tak krok po kroku nauczyłam się chyba prawidłowo myśleć i postrzegać swoje życie a później bardzo szybko zaczęły dziać się piękne rzeczy.

Zajrzałam do mojej Mapy Marzeń na 2015 rok. Początkowo, po jej stworzeniu, często do niej zaglądałam, korzystałam z niej przy wizualizacjach a później chyba o niej zapomniałam… Teraz jak na nią popatrzyłam to okazało się, że tylko jedna rzecz się nie spełniła (ale jestem świadoma, że sama pozwoliłam na utratę pewnej szansy więc niezrealizowanie tego akurat celu to konsekwencje moich wyborów). Za to reszta spełniła się, i to zdumiewająco szczegółowo :)

Przeczytałam też historie które spisywałam w trakcie szkolenia i po jego zakończeniu – momentami nie mogłam uwierzyć, że niektóre realne wydarzenia tak szczegółowo odpowiadają temu co kiedyś zapisałam. To niesamowite. Sprawdziły się nawet kolory ubrań,konkretne słowa, obrazy chociaż w momencie kiedy pojawiły się w rzeczywistości nie pamiętałam o tym że je wymyśliłam i zapisałam kilka miesięcy wcześniej :) Dopiero teraz po jakimś czasie zauważyłam, że to co kiedyś było wizualizacją teraz jest już wspomnieniem…

Dziękuję bardzo za pomoc, za wskazówki, za tą pozytywną energię którą potrafiłaś mnie zarazić! Dziękuję i życzę wspaniałego roku! :) Ewelina

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *