Mój 100 dniowy trening motywacyjny działa cuda

Elu to już 50 dzień motywacyjny! Bardzo sie ciesze, ze to robie. Na poczatku nie moglam sie doczekac, potem czytalam po kilka razy kazdy dzien, a po ok. 30 dniu zapomnialam, ze mam sie motywowac, tak juz bylam zmotywowana ;-)) Potem z przyjemnoscia czytalam kilka na raz.
Bywaly dni, ze kompletnie zapomnialam o czytaniu lekcji, bo swierdzilam, ze jestem juz tak nakrecona, ze nie musze czytac, ja juz i tak jestem chodzaca motywacją ;-)) Ale czytam dalej, jest to dla mnie bardzo wazne i mile i mam ciagle swiadomosc, ze zawsze cos tam znajde dla siebie, slowo, wskazowke, podpowiedz, zdjecie lub zostaje mi cos przypomniane, o czym juz dawno zapomnialam.

I sama swiadomosc, ze tyle jeszcze tych dni przede mna napawa mnie radoscia, a buzia sama mi sie smieje;-)) Bardzo Ci dziekuje Elu;-)) Anna

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *