Takie wiadomości od moich czytelników są sensem moich codziennych działań <3

„Jesteś wspaniała :) Nawet jeżeli jest ktoś zagoniony, Ty podajesz mu dłoń i uspokajasz. Nadajesz mu kierunek i ułatwiasz odnalezienie drogi do pełni! Dziękuję Ci Elu, że jesteś ! :) !
Będę pracował nad sobą, aby dać Ci odczuć, jak bardzo przemożny masz wpływ na swoje otoczenie i jak dzięki Tobie, owo otoczenie wpływa kojąco, wzmacniająco i uszczęśliwiająco na innych.
Pogodnych myśli. Pozdrawiam z uśmiechem
Roch”


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *