Serce mi się raduje, gdy otrzymuję takie wiadomości zwrotne :)

“Witam! Dziękuję bardzo za przepiękne bransoletki:) Wszyscy zadowoleni, świetnie się je nosi :) Ślicznie zapakowane, czuje że mają magiczna moc :))) Jeszcze raz bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie. Kasia, Barbara, Adam”

Trójka wspaniałych 29.01 otrzymała ode mnie talizmany ochronne: 2 damskie i 1 męski.

 —————————————————

Bransoletki z energią naturalnych kamieni. Zobacz pozytywne bransoletki, które tworzę:

POZYTYWNE BRANSOLETKI >

—————————————————

 

 

Przeczytaj także

  1. Bransoletki męskie – naturalne kamienie
  2. Power dla: pola ochronnego, bogactwa, systemu energetycznego
  3. Powracający klienci są moją dumą!
  4. On jest nim zachwycony!

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>