Kolejna czytelniczka realizuje po moich radach swoje marzenia!

„Pani ELU cudowne jest to co przekazuje Pani każdego dnia, wiara optymizm i dobre myśli przyciągające jeszcze więcej dobrych rzeczy. Śledząc Pani profil na FB motywuje się do działania i spełniam swoje PASJE I MARZENIA.

Jednym z nich było napisanie książki dla dzieci by w bajkach przekazać im to samo. Pracuje jako nauczyciel w przedszkolu i wiem jakie to ważne, by wyrobić w niech wiarę w siebie i swoje możliwości, a także wrażliwość na innych.

Opowiadałam dzieciom wymyślane na poczekaniu bajki – dzieci dopominały się o więcej i więcej w końcu powiedziały pewnego dnia :”Pani nagraj się albo napisz książkę”. Stwierdziłam ze może to znak, że marzenie da się zrealizować i wtedy trafiłam na Pani mapę marzeń.

ZROBIŁAM JĄ Z 9 WAŻNYCH RZECZY 6 JUŻ SIĘ ZREALIZOWAŁO. To coś niesamowitego!!!!
12 grudnia odbędzie się premiera mojej książki z bajkami dla dzieci – marzenia się spełniają. Pani jest wielkim motorem do działania i potrafi Pani rozpalić nawet małą iskrę i to jest niesamowite.
Dziękuję za niezachwianą wiarę we wszystko co dobre każdego dnia, wszystkiego najlepszego dla Pani. ZYCIE JEST CUDOWNE !! ~W.K”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *