Matka Ziemia i Ojciec Słońce: Nasi Kosmiczni Rodzice

Długi, ponad godzinny fragment sesji „Powrót do Portalu Serca” prowadzony przez Ewę Filipkowską. Pragnę, aby był on kolejnym fragmentem na drodze twojego rozwoju.

Zarezerwuj sobie dziś czas na odsłuchanie go, wraz z obrazem, który pozwoli ci na pełniejsze zrozumienie. „Matka Ziemia i Ojciec Słońce: Nasi Kosmiczni Rodzice”


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *