On jest nim zachwycony!

Zdanie mojej męskiej części czytelników, jest dla mnie bardzo ważne. Tym bardziej, że talizman ten powstał specjalnie dla nich. Dostałam właśnie maila od Agaty, która zamówiła talizman w prezencie dla Michała:

“Droga Elu, bardzo serdecznie dziękuję Ci za talizmany (ochronny dla mnie oraz męski dla czakr dla Michała), przesyłka doszła już w piątek! Są śliczne.. oba i do tego tak pięknie opakowane. Miałam wątpliwości, czy właściciel męskiego będzie do niego przekonany, bo po pierwsze miała to być niespodzianka, a po drugie do tej pory nie nosił żadnych ozdób, ale okazało się, że nie tylko jest przekonany, on jest nią zachwycony! :)”

 —————————————————

Bransoletki z energią naturalnych kamieni. Zobacz pozytywne bransoletki, które tworzę:

POZYTYWNE BRANSOLETKI >

—————————————————

 

Przeczytaj także

  1. Poczułam niezwykłą energię, takie ciepło w sercu i roztaczającą się miłość
  2. Dumna jestem, ponieważ moi klienci kupują tworzone przeze mnie talizmany jako prezent dla innych
  3. Pozytywnej zmianie uległy moje kontakty z ludźmi, nawet z tymi z którymi relacje nie były idealne
  4. Po raz pierwszy w życiu udało mi się nie wejść w konflikt, w który ta osoba próbowała mnie usilnie wessać
  5. Byłam przekonana że większość nie pójdzie w dobrą stronę, że nie osiągnę tego czego chcę i załamię się bo w całym moim życiu zawsze miałam pod górkę

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>