Abraham Hicks – przyciągasz tym co czujesz

  1. W sytuacji, kiedy nie masz wystarczającej ilości PIENIĘDZY, chcesz ich mieć więcej. Chcemy jednak, abyś zrozumiał, że odległość, jaką masz przebyć, nie rozciąga się pomiędzy “brakiem pieniędzy” a “dostatkiem pieniędzy”. Jest to natomiast odległość pomiędzy poczuciem braku bezpieczeństwa a poczuciem bezpieczeństwa. Jeżeli podtrzymujesz myśl, która daje ci poczucie większego bezpieczeństwa, pieniądze będą musiały napłynąć.
  2. W sytuacji, kiedy jesteś chory, chcesz stać się ZDROWY. Jednak odległość, którą masz przebyć, nie rozciąga się pomiędzy chorobą a zdrowiem, lecz pomiędzy strachem a pewnością. Jeżeli będziesz podtrzymywał myśli, które przynoszą ci pewność siebie, będzie musiała nastąpić poprawa stanu fizycznego.
  3. Kiedy nie masz PARTNERA, a chcesz go znaleźć, odległość, którą musisz przebyć, rozciąga się pomiędzy uczuciem osamotnienia a uczuciem ekscytacji czy satysfakcji. Jeżeli podtrzymujesz myśli, które wywołują w tobie ekscytację czy akceptację, będzie musiał pojawić się wspaniały partner.

Przeczytaj także

  1. Abraham Hicks: Jak przyciągasz
  2. Abraham Hicks – przepis na stworzenie i otrzymanie wszystkiego czego pragniesz
  3. Abraham Hicks – Nie musisz zagłębiać się w otchłań kontrastu, aby się rozwijać
  4. Abraham Hicks – Jak nauczyć się przyzwalać na manifestację marzeń
  5. Abraham Hicks: Rozmowa o energii reiki, o kierowaniu energią

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>