Abraham Hicks – Rozwijaj się mając aurę, która przyciągnie do ciebie wszystko co najlepsze

Pytanie: Abraham chciałbym zapytać o umiejętność pozostawania w wirze (w harmonii z wyższym JA) bycia dostrojonym do wibracji tego czego pragnę i utrzymywania kluczowego skupienia, by dawać z siebie wszystko co najlepsze dla świata, dla Ziemi.

Odpowiedź: Czy myślisz, że dawanie z siebie tego co najlepsze dla Wszystkiego-Co-Jest,  z nami włącznie, oznacza CIĄGŁE bycie w wierze???

– Tak myślę
– A my nie…. :-)))))))

Ponieważ gdybyś NIE WIEDZIAŁ czego nie chcesz NIE BYŁOBY ROZWOJU.
Chcemy byś wiedział o Wirze i dążył do niego, jednak nie chcemy byś wierzył, że badanie różnorodności i wyciąganie nowych wniosków jest niestosowne.

Jeżeli jadłeś przez cały dzień, czy nie chcesz od tego odpocząć, bo czy nieprzyjemnie jest czasem poczuć głód i ochotę na jedzenie?

– Tak, rozumiem :-)) Ale jeśli mówimy o celu, skupienie jest na osiągnięciu go.
– Tak jednak nie chcemy, żeby to było tak ciasno określone.
Chcemy byś kochał swój wir i wiedział co on reprezentuje, chcemy byś rozumiał swoje wibracyjne pragnienie i zestroił się z nim, chcemy byś radośnie eksplorował.

Chcemy jednak, abyś nas dobrze zrozumiał. Jeśli wierzysz, że świat jest przerażający, a w Twoim domu z wielkim „W” na drzwiach, tym „wirowym domu” jest bezpiecznie i tylko siedzisz w tym domu, gdzie tylko mówi się miłe rzeczy i nic nowego nie poznajesz, ochhh czy to nie smutny obrazek??? Czy nie chciałbyś wyjść na zewnątrz??

Powiesz: Nie, bo tam jest niebezpiecznie! Wolę być bezpieczny tutaj, niż być zagrożony tam!
A my na to: A co jeśli wyszedłbyś tam, mając wokół siebie taką aurę, którą wszędzie przyciągałbyś do siebie wszystko co najlepsze?
A ty mówisz: Tak, wybieram tą opcję!

Zatem musisz ją w sobie wypracować, wiedząc przy tym, że nie zawsze będziesz wibrował wysokowibracyjnie, ponieważ eksploracja automatycznie oznacza, że będą sytuacje, w których nie będziesz czuł się tak bezpiecznie i wygodnie jak ci się wydaje, że chcesz……JEDNAK możesz powrócić do tego uczucia zawsze kiedy tylko zechcesz, zawsze możesz powrócić, Wir jest tu dla ciebie zawsze……


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *