Twoja dominująca wibracja

Twoja pierwotna wibracja, czyli taka z jaką pojawiłeś się w tym wcieleniu, była taka jak wibracja źródła energii, którego byłeś i już zawsze będziesz częścią: wysoka, pozytywna dzięki czemu połączenie między tobą fizycznym, a źródłem wszelkiego dobra, dostatku, dobrobytu przebiegało swobodnie.

Jednak z biegiem czasu dawanie swojej uwagi na negatywne rzeczy, cechy osób, sytuacji sprawiły, iż twoja częstotliwość wibracji zaczęła maleć.

Twoja dominująca wibracja bardzo różniła się od wibracji źródła z którego pochodzisz, a tym samym wibracji wszystkich wspaniałych rzeczy dla ciebie, czyste połączenie, które utrzymywało się dzięki takiej samej częstotliwości wibracji zaczęło słabnąć, DLATEGO MOŻESZ MIEĆ PROBLEM Z POJAWIENIEM SIĘ TEGO CZEGO PRAGNIESZ.

______________________________________________________
Elżbieta Wolna (Maszke) - prowadząca blog
Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań. Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju i intensywności doświadczeń.

Autorka kilku szkoleń on-line cieszących się dużym uznaniem :-)

______________________________________________________

Przeczytaj także

  1. Ciągłe odczuwanie radości, to chyba trudne……. a co ze złośliwymi ludźmi
  2. Skąd masz wiedzieć jaką energią aktualnie emanujesz?
  3. 500 euro – miło otaczać się tym co przypomina o obfitości :)
  4. Medytacja a samopoczucie
  5. Medytacja – ale czym ona tak naprawdę jest??

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>