Iluzja i twoja prawdziwa natura

  • Dlaczego uśmiech sprawia ci radość?? BO JEST ON TWOJĄ PRAWDZIWĄ NATURĄ.
  • Dlaczego obfitość sprawia ci radość? BO JEST ONA TWOJĄ PRAWDZIWĄ NATURĄ.
  • Dlaczego miłość sprawia ci radość? BO JEST ONA TWOJĄ PRAWDZIWĄ NATURĄ.


Wszystko co nie sprawia ci radości JEST ILUZJĄ. Obudź się, wyjdź myślami poza tą iluzję, możesz, potrafisz, dasz radę. Twoje uczucia, twoje serce podpowiedzą Ci co jest prawdą (TWOJĄ PRAWDZIWĄ NATURĄ), a co jest kłamstwem (ILUZJĄ).
Jesteś wspaniały, zdrowy, pełny miłości, wartościowy, wyjątkowy, cenny, niezwykły. Pozostań wierny temu co w tobie najlepsze, bo to co najlepsze jest najpiękniejszą wersją ciebie.

A gdy zechcesz wyruszyć w podróż w głąb manifestacji swoich pragnień, zapraszam tutaj >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *