Kiedy mówię: „Stań się sługą miłości”, nie mam na myśli stawania się sługą osoby, którą kochasz. Chcę, byś stał się sługą miłości.

Miłość nigdy nie czeka na nagrodę, nawet na podziękowanie. Jeśli wdzięczność przychodzi z drugiej strony, miłość zawsze jest zaskoczona – przyjemnie zaskoczona, ponieważ niczego w zamian nie oczekiwała. Prawdziwej miłości nie da się zasmucić, ponieważ nie ma ona żadnych wymagań. A w nieprawdziwej nigdy nie znajdziesz spełnienia, gdyż stawia ona tak wiele żądań, że cokolwiek uczynisz, nigdy nie będzie dość. Oczekiwania są tak ogromne, że nikt nie może im sprostać. Toteż nieprawdziwa miłość zawsze wywołuje frustrację, a prawdziwa – spełnienie.

Kiedy mówię: „Stań się sługą miłości”, nie mam na myśli stawania się sługą osoby, którą kochasz. Nie mówię, byś stał się sługą kochanka. Chcę, byś stał się sługą miłości.Powinieneś uwielbiać czystą ideę miłości. Osoba, którą kochasz jest jedynie jednym z ucieleśnień tej idei, a cała egzystencja zawiera w sobie miliony form, w których miłość się przejawia. Kwiat jest jedną z jej form, księżyc jest kolejną, kochanek jeszcze inną… twoje dziecko, twoja matka, twój ojciec, oni wszyscy są formami, falami na oceanie miłości.
Nigdy jednak nie stawaj się niewolnikiem tego, kogo kochasz. Nie zapomnij, że jest to tylko jedna, mała część miłości.

OSHO


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *