30 dni wdzięczności

Gdybyś położył się dziś i skupił na intencji, że utulisz się w swoje ustawienie ze Źródłem, a następnie skupił się na intencji, że kiedy wstaniesz rano, wślizgniesz się z powrotem w to fizyczne ciało W NASTAWIENIU WDZIĘCZNOŚCI i do tego zanim zaśniesz, przeszedłbyś przez listę rzeczy, które łatwo ci docenić USTAWIŁBYŚ SIĘ W TON ŚRODOWISKA, W KTÓRYM WYŁONISZ SIĘ O PORANKU.

  • Następnie, kiedy obudzisz się o poranku, poleż jeszcze w łóżku i przepatrz w myślach tą listę rzeczy, które doceniasz.
  • Umyj zęby i zrób cokolwiek musisz zrobić natychmiast, a potem usiądź na swoim miejscu do medytacji i ustaw się ponownie, wibracyjnie z dobrostanem. Tym razem nie robisz tego dlatego, że śpisz i nie ma oporu. Jesteś obudzony i wczuwasz się, zestrajasz Z WIBRACJĄ TEGO KIM JESTEŚ.
  • Potem wstań ze swojego miejsca do medytacji i pójdź prosto do kuchni. Znajdź coś do jedzenia, co jest pyszne i orzeźwiające i kiedy będziesz coś jeść, siedź z nastawieniem miłości i wdzięczności. 
  • Kiedy skończysz jeść swój posiłek, czymkolwiek by nie był, posiedź ze swoją kartką, długopisem i ZRÓB LISTĘ RZECZY, KTÓRE DOCENIASZ. Spisz te rzeczy, które płyną z ciebie łatwo. 
Nie rób listy rzeczy, które powinieneś docenić, ale te które DOCENIASZ.

Ten proces ustawi cię w wibracyjne połączenie ze Źródłem i jeżeli zrobisz to samo, jutro, pojutrze i tak dalej, to zanim się obejrzysz, nastawisz się tak bardzo, że będziesz widzieć ŚWIAT OCZAMI ŹRÓDŁA, w sposób jaki nie robiłeś tego wcześniej.

Ci, którzy będą cię obserwować, zapytają się: “CO CI SIĘ STAŁO? Jesteś jak powiew świeżego powietrza, samo bycie z tobą sprawia, że czuję się dobrze. Samo patrzenie na ciebie sprawia, że czuję się dobrze. Samo myślenie o tobie sprawia, że czuję się dobrze. Zdajesz się być napełniony całkiem nową ochotą do życia! Jaką magię odkryłeś?”

A ty odpowiesz: WCZUŁEM SIĘ W TO KIM NAPRAWDĘ JESTEM, a teraz widzę życie przez te oczy! :)

Abraham Hicks

P.S a dla tych, którym trudno zabrać się samemu do zapoczątkowania zmian, zapraszam pod moje skrzydła :) na “Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień

Dobre rzeczy o mnie piszą :))))))))))

” Stałam się innym człowiekiem, wstając codziennie rano chce mi się żyć, widzę sens we wszystkim co robię, dzięki temu szkoleniu odzyskałam wiarę, nadzieję i pewność siebie :)
Polecam w 200%.
Jeśli ktoś się waha niech się odważy, bo uwierzcie mi nic nie stracicie, a zyskać możecie bardzo dużo “Nowe Życie”.
Pani Ela jest tak wesołą, optymistycznie nastawioną do świata i ludzi osobą. Ja od teraz tylko takich ludzi widzę obok siebie i przyciągam ich.

Anita

Jak doświadczyć fizycznej manifestacji swoich pragnień >>

Przeczytaj także

  1. Uzdrawiająca siła wdzięczności
  2. The Secret – Potęga procesu / wyrażanie wdzięczności
  3. Rodzicu mów to swojemu dziecku
  4. Patrzę na cierpienie innych i czuję się źle – co robić???
  5. Żyj tak jak podpowiada ci twoje serce

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste