Nie zadowalaj się byle czym. Przekraczaj własne granice strefy komfortu!

Doświadczanie WYZWAŃ pozwala ci się rozwijać. Gdziekolwiek teraz jesteś, Twoje działania doprowadziły Cię do tego miejsca.
W tym momencie rzeczywistości, jesteś dokładnie tam gdzie zasłużyłeś, żeby być, bazując na przeszłości. Zrozum, że nie jesteś uprawniony do otrzymywania niczego ponad to co już masz.

Przeczytaj także

  1. Dlaczego warto przestać zwlekać i wyjść ze swojej strefy komfortu
  2. Czym jest prawdziwe współczucie
  3. Masz w sobie wszystko, aby poradzić sobie z każdym wyzwaniem
  4. Czym tak naprawdę jest porażka?
  5. Czym jest odpowiedź na Twoje prośby oraz jak dostroić się do pragnienia

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>