Medytacja – ale czym ona tak naprawdę jest??

Medytacja to stan, w którym człowiek staje się bardzo świadomy siebie i otaczającej go chwili teraz. Utarło się (chyba z niewiedzy), iż medytacja jest tylko wtedy gdy człowiek siedzi sam ze sobą, mruczy pod nosem hammmmmmmmmmmmmmmm i próbuje nie myśleć, a medytacją MOŻE BYĆ KAŻDA CZYNNOŚĆ NA KTÓREJ W 100% SIĘ SKONCENTRUJEMY, KTÓREJ NA 100% BĘDZIEMY ŚWIADOMI – tej czynności, siebie i tego co czujemy.

Bo medytacja to nic innego jak PEŁNA KONCENTRACJA, PEŁNA ŚWIADOMOŚĆ.

Chcę, abyś usunął swoje przeszłe etykiety na temat medytacji i zaakceptował nowe, zaakceptował to, iż medytacja jest KONCENTROWANIEM SIĘ, JEST ODCZUWANIEM SIEBIE, JEST BYCIEM SIEBIE ŚWIADOMYM. Ważne jest skupienie się na teraźniejszości na chwili TU I TERAZ, świadomość siebie, świadomość TEJ CHWILI – to jest medytacja.

Takie podejście da Ci całkowicie inne spojrzenie na temat medytacji :)

______________________________________________________
Elżbieta Wolna (Maszke) - prowadząca blog
Baczna obserwatorka życia, ciesząca się każdą chwilą, wyciągająca wnioski ze swoich poczynań.
Wciąż udoskonalająca swoje życie, pragnąca rozwoju i intensywności doświadczeń.
Autorka kilku szkoleń on-line cieszących się ogromnym uznaniem.

______________________________________________________

Przeczytaj także

  1. Medytacja a samopoczucie
  2. Czym tak naprawdę jest porażka?
  3. Kiedy wiadomo, że to co wybrałeś jest tym, czego naprawdę chcesz?
  4. Wzmacniasz i pomnażasz to na czym się koncentrujesz.
  5. Pozycja w czasie medytacji

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>