Jak korzystać z wyobraźni?

Abraham Hicks: Jak korzystać z wyobraźni?

Przede wszystkim WSTAW W NIĄ SIEBIE :) a potem poczuj w sobie jak chciałbyś żyć. To jest twoje życzenie, to ty jesteś architektem, twórcą.

Zatem możesz być tak witalny, pełen życia, gibki, smukły, pełen energii i szczęścia, jak tylko chcesz. Poczuj jak czułoby się twoje ciało – to jest dobre na początek.
Zatem bądź w swoim ciele i w położeniu jakie ci się podoba – na polu golfowym, na basenie, w samolocie, w autokarze. Znajdź się tam i poczuj jak dobrze jest ci w twoim ciele.

Ponieważ jest to wirtualna rzeczywistość, ustaw sobie taką temperaturę jaką chcesz, ubierz siebie w myślach stosownie do pogody i zaciągnij się pysznością powietrza, które tam jest. Stwórz niebieskie niebo, ułóż na nim chmury jeśli chcesz. Możesz zrobić z tym obrazem cokolwiek zechcesz. Bądź tam sam, albo ze swoją ulubioną osobą.
Popatrz na tą osobę. Przypisz jej humor w jakim chciałbyś, aby była. Niechaj dobrze się bawi. Niechaj będzie piękna, szczęśliwa i zharmonizowana wibracyjnie z tobą.
Pójdźcie w miejsce, które kochacie. Porozmawiaj z tą osobą. Powiedz to co powiedziałbyś w takiej scenerii.

 • Rozkoszuj się, zachwalaj, doceniaj, słuchaj.
 • Otrzymuj komplementy.
 • Rumień się od nich.
 • Odwzajemniaj je.
 • Uwielbiaj.
 • Bądź uwielbiany.
 • Poruszaj ciałem. Patrz na piękne rzeczy.
 • Porozmawiaj o czymś na czym ci zależy.

Porozmawiaj z kimkolwiek chcesz z całego świata. Przywołaj ich. Daj im nastrój i postawę oraz umiejętność słuchania. Rozumiesz już o co w tym chodzi? Niektórzy mówią „Za dużo w tym pracy” No cóż to twoje życie……

Przy pomocy umysłu, wchodzisz w wybraną przez siebie przyszłość. Więc gdzie jest twój umysł? Czy wciąż grzebie w przeszłości? A może w problemach świata. Czy szuka powodów, by czuć się dobrze? Czy może szuka powodów, by czuć się źle?

MOŻESZ SKUPIĆ SIĘ GDZIE TYLKO ZECHCESZ. Tworzysz swoje przyszłe doświadczenia i zanim się obejrzysz staną się one doświadczeniami teraźniejszymi. Tworzysz własną rzeczywistość, jednak robisz to w swoim POTĘŻNYM TU I TERAZ  przewidując przyszłość.

najlepsza-metoda-przewidywania-przyszoci-jest-jej-tworzenie

Zanim pojawiłeś się w tym fizycznym ciele mówiłeś „Nie ma lepszego czasu, okoliczności i miejsca do zabawy niż te. To będzie wspaniały czas” I oto jesteś „w tej wyposażonej kuchni” ze wszystkimi składnikami potrzebnymi do stworzenia wszystkiego czegokolwiek zapragniesz i najwyższy czas, abyś zaczął wykorzystywać składniki do tworzenia tego czego chcesz.

Większość ludzi myśli że ich twórczość zależy od ich konta w banku i zdolności kredytowej, podczas gdy twórczość nie zależy od tego prawie wcale, natomiast całkowicie zależy od twojego samopoczucia.

Twoim zadaniem jest teraz:

 1. Wejść w swoją wirtualną rzeczywistość
 2. Poczuć się dobrze w swoim marzeniu
 3. A potem obserwować dobre rzeczy gromadzące się szybko w twoim punkcie przyciągania

żyćżyciem


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *