Podstawa tworzenia dostatniej przyszłości

Możesz wyciągnąć się rano w łóżku i pomyśleć:

„Jak dobrze znów być obecny całą swoją świadomością w tej fizycznej przestrzeni. Wspaniale jest mieć łóżko, w którym mogłem się zregenerować. Jak cudownie znów mieć możliwość rozwoju, być w pełni sił, dbać o swoje dobre samopoczucie i doświadczać dzięki temu wspaniałości od życia.
Czuję uznanie do mojego ciała, umysłu i wszystkiego co mnie otacza. Cieszę się, że jestem coraz bardziej świadomym twórcą swoich doświadczeń. Chcę, aby był to pozytywny dzień, wypełniony uśmiechem i poczuciem harmonii. Wspaniały dniu – nadchodzę!! :-)))”

Prawo Przyciągania, sprawi, iż czując się dobrze, dostarczy ci kolejnych dobrych myśli, które dadzą ci kolejne dobre odczucia – musisz jednak na początku utrzymywać swoją uwagę na pozytywnych odczuciach kilkanaście sekund, aby Prawo Przyciągania mogło dołączyć kolejną pozytywną myśl.

Czasem będziesz musiał podjąć wysiłek, aby poczuć się dobrze, ale pamiętaj, że nawet najmniejsza zmiana kierunku twoich myśli na bardziej pozytywne sprawi, że poczujesz się lepiej, a w miarę utrzymywania uwagi, obdarzenia swoją uwagą danej myśli, bądź też przywołując kolejne równie miłe sprawi, że będziesz czuł się lepiej i lepiej. Twój celowy i świadomy wybór myśli dających dobre uczucia jest podstawą tworzenia dostatniej przyszłości dla ciebie.

Za każdym razem, kiedy coś przeżywasz, bądź patrzysz na coś czego nie chcesz wysyłasz z siebie prośbę do Wszechświata o to czego chciałbyś doświadczyć. Wszystko dzieje się za pomocą kontrastu, który cię otacza, a Twoim JEDYNYM zadaniem jaki musisz dokonać, aby przejawiło się w twoim fizycznym doświadczeniu to co wysłałeś do Wszechświata jest przyzwolenie na otrzymanie tego, kierując swoją uwagę na to co powstało w wyniku tego doświadczenia.

Jak się tego nauczyć? Przećwiczysz to tutaj > https://pozytywnysklep.com/kategoria-produktu/rozwoj-osobisty/


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *