Dzięki temu szkoleniu mogłam w końcu doświadczyć swojej pełnej transformacji

Kochana Elu!:) Te 4 dni na szkoleniu 4 kroki do manifestacji były najlepszą podróżą w głąb siebie. Dzięki temu szkoleniu mogłam w końcu doświadczyć swojej pełnej transformacji. Moje myślenie, moje zachowanie, przestawiło się z neutralnego na pozytywne doświadczanie życia! Wiem, że mogę wszystko i to ja jestem kowalem własnego losu i to tylko i wyłącznie ode mnie zależy jak je przeżyje. A chcę żyć w permanentnym szczęściu, radości, harmonii, szacunku miłości!!!!!

Szkolenie to było dla mnie czystą przyjemnością. Każdy dzień sprawiał mi ogromną radość tworzenia własnych pragnień. Wystarczy dobre i radosne samopoczucie, aby mieć to co chcę! Dziękuję Ci, że pojawiłaś się w moim życiu kiedy Cię potrzebowałam! Jesteś jak latarnia morska, która prowadzi do celu! Dziękuję Ci za każdą pozytywną wiadomość. Rób to co robisz bo jesteś w tym najlepsza!!! :)
Pozdrawiam Cię serdecznie,ściskam gorąco Elu! Karolina

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *