Silne narzędzie motywacyjne

Chcąc zmienić swoje doświadczenie, potrzebne jest codzienne ukierunkowywanie swojego umysłu na POZYTYWNE MYŚLENIE. Daje to doskonałe efekty kiedy robisz to DŁUGOTERMINOWO, zmieniasz swoje negatywne nawyki myślowe na POZYTYWNE.

Nie można osiągnąć sukcesu NIE UTRZYMUJĄC pozytywnej motywacji i dlatego stworzyłam silne narzędzie motywacyjne, które przez 100 dni(!) będzie kierowało twoją uwagę na pozytywne tory, dzięki czemu codziennie będziesz nadawał swojemu umysłowi pozytywny kierunek uwagi

Więcej na http://www.100dni.maszke.pl/


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *