Afirmujemy całe życie, ważne aby ……..

Afirmujesz kiedy cokolwiek myślisz, mówisz, piszesz. Afirmujesz cały czas, ponieważ afirmacją jest każde wypowiadane przez ciebie zdanie. Często powtarzana afirmacja, często powtarzane zdania wpływają do Twojej podświadomości i kształtują Twoją rzeczywistość, ponieważ to co powtarzasz, utrwala się i staje się Twoim przekonaniem.

To jak wygląda twoje życie obecnie, jest odbiciem tego czy w Twoim podświadomym umyśle, znajdują się pozytywne czy też negatywne przekonania (afirmacje). W każdej chwili swojego życia możesz zmienić swoje przekonania, na bardziej pozytywne.

Zmieniając swoje przekonania, zmieniasz to czego doświadczasz, ponieważ KREUJESZ SWOJE DOŚWIADCZENIE każdą myślą, każdym wypowiedzianym słowem.

Afirmujemy całe życie, czas najwyższy, abyś zaczęła afirmować pozytywnie i świadomie. Zaakceptuj to, że Twoje przekonania w każdej dziedzinie Twojego życia są tylko WZORCAMI MYŚLOWYMI, które wzięłaś za prawdę.

Twój wzorzec myślowy, jaki masz zakodowany w swoim umyśle przyciąga do twojego życia dane aspekty doświadczeń.

Jeśli więc to wzorzec myślowy jaki masz, przekonanie jakie masz, jest odpowiedzialne za przyciąganie do Twojego życia danych doświadczeń, to zmieniając wzorzec na bardziej pozytywny, zmieniasz swoje doświadczenia życiowe na bardziej pozytywne. Zapamiętaj, że TWOJA RZECZYWISTOŚĆ jest taka jakie są TWOJE PRZEKONANIA na temat tego jaka ma być.
Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste