Przeczytałam sporo na ten temat, ale NIKT NIE ZROBIŁ TEGO TAK WSPANIALE JAK TY! Decydujcie się na to szkolenie, naprawdę warto.

Cóż za szkolenie! To co się dzieje przez te cztery dni jest wspaniałe, ponieważ :

1.  Zmusza do intensywnego myślenia o sobie, swoich możliwościach, samodyscyplinie i konsekwencji w pracy ze sobą i nad sobą;
2. Fenomenalnie uruchamia proces intensywnego myślenia – ale inaczej – o pieniądzach, dobrobycie i obfitości;
3. Kreuje zupełnie nowe możliwości odkrywania własnego potencjału, który w połączeniu z koniecznością codziennej pracy – będzie skutkował pożądanymi efektami;
4. Daje olbrzymią radość z przekonania, że…. mogę , potrafię, stać mnie na to ….

Dlatego zachęcam wszystkich i ze wszech miar polecam!!! Decydujcie się na to szkolenie, naprawdę warto.

Dziękuję Elu za wspaniałe wyjaśnienie oraz interpretację prawa przyciągania . Przeczytałam sporo na ten temat, ale NIKT NIE ZROBIŁ TEGO TAK WSPANIALE JAK TY!! Na ogół są to prościutkie stwierdzenia, w stylu …… stań przed lustrem i mów: jestem ładna i chuda …. I nic z tego nie wynika, bo wyniknąć nie może ! To mnie bardzo zniechęciło. Dopiero Twoja wspaniała interpretacja tego zjawiska oraz dogłębne wyjaśnienie mechanizmu uruchamiania tego prawa zachęciły mnie do głębszego poznania Twojej oferty, w tym obszarze. Głęboki pokłon za to wszystko! Serdecznie i słonecznie pozdrawiam , Barbara”

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *