Przeczytałem wiele książek na temat Prawa Przyciągania

“Przeczytałem wiele książek przez ostatni rok, wielkich i znanych autorów i tych mniej również na temat prawa przyciągania /pieniędzy i emocji, podświadomości, wszechświata, Boga, energii, fizyki kwantowej/

Byłem na seminariach i szkoleniach online, oglądałem filmy i słuchałem i wygłaszałem afirmacje, słuchałem autohipnozy, afirmacji subliminalnych, medytowałem itd.

Powiem Ci że nikt nie zrobił tego w tak prosty i logiczny sposób jak Ty to robisz za pomocą Twoich zadań. Moim zdaniem powodzenie Twoich szkoleń i kursów polega na prostocie ich formy, bo przecież Wszechświat jest prosty i nie lubi komplikowania, Ty to wiesz i tak działasz!

Potrafiłaś wskazać mi w tym szkoleniu mój największy problem, blokadę dot. przyciągania pieniędzy:

– emocje towarzyszące myślom o pieniądzach,
– wibracje towarzyszące myślom o pieniądzach,
– uczucia towarzyszące myślom o pieniądzach,
– synchronizowanie się z częstotliwością dostatku i obfitości,
– bycie wdzięcznym za wszystko i zawsze,
– robienie wszystkiego z radością.

Jesteś genialna, potrafisz uczyć, potrafisz przekazywać wiedzę, czujesz to, gratuluję Ci! I za to Ci dziękuję” Jerzy

Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

 

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *