Naprawdę pomagasz ludziom tym co robisz.

Masz cudowny, ciepły i energetyczny głos. Słucham codziennie Twoich afirmacji. Pewnie miałam trafić na Ciebie w tym momencie mojego życia. Do tego czytam Twojego genialnego bloga, który jest kopalnią wiedzy i codziennie rano maile z kursu i bardzo Ci za to dziękuję. Możesz mieć poczucie, ze naprawdę pomagasz ludziom tym co robisz.

Agnieszka F.


Szkolenia Elżbiety Wolnej wykorzystujące siłę Prawa Przyciągania >

Przeczytaj także

  1. Kiedy dajesz ludziom więcej wartości niż dostałeś od nich, pojawia się uczucie spełnienia i świadomość dobrze obranego kierunku
  2. To co robisz jest cudowne i ma magiczną moc!
  3. Dawaj ludziom więcej wartości, niż od nich bierzesz – cudowna równowaga brania i dawania
  4. Spełnienie jednego z marzeń
  5. Joe Vitale to teoria Elżbieta Maszke to praktyka

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>