Ty też zastanawiasz się jakie działania musisz podjąć??

„Stan Twojego życia jest niczym innym jak odbiciem stanu Twojego umysłu”
Wayne W. Dyer

Nie wiem za co się zabrać – mówi większość osób.

  • Skąd mam wziąć pieniądze?
  • Jak spotkam moją drugą połówkę?
  • Gdzie mam szukać nowego samochodu?
  • Jak dostać lepszą pracę?

Cały czas żyją w stresie zastanawiając się, jakie działania muszą podjąć. Dlaczego żyją w stresie? Ponieważ zajmują się NIE TYM CO TRZEBA. Masz koncentrować się NA EFEKCIE KOŃCOWYM. Masz koncentrować się wyłącznie na tym czego pragniesz i pozwolić wszechmocnej energii wszechświata zorganizować najlepsze okoliczności, dzięki którym to czego chcesz będzie mogło zaistnieć.

Gdy będziesz myślał o „JAK”, „jak to czego chcę ma przyjść do mnie?”, wtedy naprawdę robisz sobie niepotrzebnie pod górkę, ponieważ twoja energia zostaje rozproszona na to co nie jest twoim zadaniem. Jesteś tu szefem pamiętasz? :)) Masz jedynie określić czego pragniesz i wyobrażać sobie, że już to masz.

Wszelką organizacją potrzebnych „jak”, zajmie się kochający cię Wszechświat, a kiedy poczujesz nieodpartą chęć do działania, wtedy podejmij działanie. Działania podejmowane w radości to POZYTYWNE DZIAŁANIA, to INSPIROWANE DZIAŁANIA i tylko takie warto podejmować :))
Będziesz to wiedział, będziesz to CZUŁ jak nadejdą :)))))


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *