Ważne jest, kiedy mówimy jakieś słowo, żebyśmy słuchali swojego ciała i obserwowali jak ciało rezonansuje z tym słowem.

Burt harding: Ważne jest, kiedy mówimy jakieś słowo, żebyśmy słuchali swojego ciała i obserwowali jak ciało rezonansuje z tym słowem.
Jeśli tego nie robisz, to zostaje ono w twojej głowie, a jeśli zostaje w twojej głowie to nic nie wiesz, ALE JEŚLI CZUJESZ JE W CIELE……..

Jak się odczuwa miłość w ciele???
Jak się odczuwa zaufanie w ciele???

I to jest piękna rzecz na temat ciała, której uczę.
Najpierw STAŃ SIĘ ŚWIADOMY SWOJEGO CIAŁA, ponieważ CIAŁO UCZY CIĘ CAŁY CZAS.

Adyashanti powiedział coś takiego: ” Prawdziwa mądrość istnieje od szyi w dół”
TO PRAWDA! Kiedy słuchasz swojego ciała, ono cały czas do ciebie mówi.
Ciągle ci podpowiada, daje idee. Ciało nigdy nie kłamie.

Więc: Kiedy używasz tych pięknych słów jak zaufanie, miłość, wolność – co jest słuszne, JAK TO JEST ODCZUWANE W CIELE??
„ODPRĘŻENIE, CIEPŁO, ENERGIA KTÓRA SIĘ PRZEMIESZCZA – przemieszcza się swobodnie przez twoje ciało, ponieważ nie ma żadnych przeszkód dla tej energii ( dop. Elżbieta Maszke – nie ma przeszkód w postaci oporów, jakie tworzyłyby negatywne odczucia ), nie ma ograniczenia, nie ma napięcia, jest tylko przepływ.

W chwili, w której ograniczamy siebie jakąkolwiek myślą albo czymś innym, ciało czuje się spięte.

Tak reaguje nasze ciało emocjonalne. Czujemy emocje, czujemy napięcie, wracamy do naszego ego, chronimy naszą skorupę, powierzchowność, przejaw…….


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste