Kontynuacja filmu „The Secret” w formie artykułu, specjalnie dla ciebie :-)
Na pewno nie powinieneś myśleć: „Mógłbym to zrobić w ten sposób, ale nie nie podoba mi się.” Wtedy na pewno nie jesteś na dobrej drodze. Działanie czasem jest wymagane ale gdy robisz to w harmonii z tym, co wszechświat stara się ci przynieść.
Wtedy będziesz odczuwał radość, ożywienie. Czas zatrzyma się, będziesz mógł to robić cały dzień. Wszechświat lubi szybkość, nie opóźniaj, idź za pierwszą odpowiedzią, nie wątp. Gdy jest okazja, gdy pojawi się impuls gdy poczujesz intuicyjnie
D Z I A Ł A J ! !
To jest Twoje zadanie. To jest wszystko, co masz zrobić. Przyciągniesz wszystko, czego ci potrzeba. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy – przyciągniesz je. Jeżeli są to ludzie – przyciągniesz ich, Jeżeli są to pewne książki – przyciągniesz je.
Musisz być uważny do czego jesteś przyciągany. Ponieważ jeżeli myślisz o czymś czego pragniesz, będziesz do tego przyciągany. A ta rzecz będzie przyciągana do ciebie!
I dosłownie to zamienia się w fizyczną rzeczywistość POPRZEZ CIEBIE. I to dzieje się według prawa. Możesz zacząć od niczego. I z niczego, i z braku sposobu, sposób zostanie wytworzony. Pomyśl o tym: Samochód jedzie nocą. Światła oświetlają tylko kilkadziesiąt metrów i możesz przejechać całą drogę z Kalifornii do Nowego Yorku jadąc w ciemnościach bo wszystko co masz widzieć to kilkadziesiąt metrów.
I tak właśnie świat rozwija się przed nami. Jeżeli zaufamy że następne kilkadziesiąt metrów się odsłoni Twoje życie będzie ciągłym odsłanianiem się i w końcu doprowadzi cię do celu, czymkolwiek by nie był czego naprawdę chcesz, bo ty tego chcesz!
Wejdź na pierwszy stopień, nie musisz widzieć całych schodów po prostu wejdź na pierwszy stopień. Ludzie często pytają: „Ile to zajmie?” „Ile zajmie przyciągnięcie samochodu, związku, pieniędzy itp. No cóż, nie mam żadnej instrukcji, która mówi zajmie to 30 minut lub 3 dni lub 30 dni.
Myślę że chodzi tu o to jak bardzo zharmonizujesz się ze wszechświatem. Rozmiar jest niczym dla wszechświata. Z poziomu naukowego nie jest bardziej trudne przyciągnięcie czegoś co uważamy za duże niż czegoś bardzo małego. Wszechświat robi to wszystko co robi z zerowym wysiłkiem. Trawa nie walczy by rosnąć, to jest bezwysiłkowe.
Taki jest ten wielki zamysł. Tu chodzi o to, co mamy tutaj. To my robimy selekcję np. to jest duże i zajmie trochę czasu.To jest małe – zajmie godzinę. To my nadajemy te reguły. Ponieważ dla wszechświata nie ma takich reguł. Ty tworzysz uczucie już posiadanej rzeczy. On odpowie. Niektórym łatwiej jest z mniejszymi rzeczami. Więc my mówimy „Zacznij z czymś mniejszym jak filiżanka kawy” niech będzie to Twoją intencja by ją dziś przyciągnąć.
Otrzymuj obraz rozmowy z przyjacielem, którego niewidziałeś od dawna Stanie się tak że ktoś zacznie rozmowę o tej osobie, ta osoba zadzwoni do ciebie lub dostaniesz od niej list. Ludzie zadziwiają się jak ja załatwiam sobie miejsce na parkingu, a ja robię to od momentu gdy, po raz pierwszy zrozumiałem SEKRET.
Wyobrażałem wolne miejsce na parkingu, dokładnie tam gdzie chciałbym zaparkować. W 95% miejsce już czekało i po prostu wjeżdżałem w przypadku 5% musiałem zaczekać 1 lub 2 minuty samochód wyjeżdżał, a ja wjeżdżałem.