Bob Proctor – możemy uruchomić pozytywne bądź negatywne wibracje.

Prawo przyciągania ma wpływ na wszystko co dzieje się w Twoim życiu, co jest przyciągane do Twojego życia.
W chwili gdy zrozumiemy sekret, możemy usiąść i dyktować dokładnie co chcemy przyciągnąć do naszego życia i z całkowitą pewnością to nastąpi.

Przestańmy myśleć kim jesteśmy, czym jesteśmy. Powiedziałem że jestem Bob Proctor, ale prawda jest taka, że nie jestem Bob Proctor – to dwa słowa i to moje imię, ale to nie ja.
Powinienem spojrzeć na siebie i powiedzieć, to ja  – Bob Proctor.
Nigdy nie słyszałeś, żeby ktoś dzwonił do pracy i mówił „Ciało nie przyjdzie dziś do pracy, jest chore”. Nigdy też nie słyszałeś, aby ktoś powiedział „Jestem ręką”.
Ktoś powie „Moja ręka, moja praca” – to są rzeczy które mamy – ALE TO NIE JA.

JA JESTEM DUSZĄ, DUCHEM I MIESZKAM W TYM FIZYCZNYM CIELE I MAM ZDOLNOŚĆ DYKTOWANIA WIBRACJI, KTÓRE MOJE CIAŁO I UMYSŁ MUSZĄ WYKONAĆ.

Wibracje to prawa wszechświata, cały wszechświat zależy od tych praw – tu nie ma przypadków.
Wibracja uruchamia, kolejną wibrację, dosłownie tak jak się to dzieje gdy poruszamy naszym ciałem.
Reszta to absolutnie nic. Wszystko wibruje, wszystko się porusza – z różną prędkością.

MOŻEMY URUCHOMIĆ, POZYTYWNE BĄDŹ NEGATYWNE WIBRACJE. WYKORZYSTUJEMY UCZUCIA DO OPISANIA NASZYCH WIBRACJI.

Jeśli słyszysz jak jakaś osoba, mówi „Nie czuję się za dobrze” to, to co na prawdę mówi to „Jestem pod wpływem negatywnych wibracji”.
Gdy ktoś mówi „Czuję się wspaniale”, tym co na prawdę mówi jest  „Jestem pod wpływem pozytywnych wibracji”

Musisz wiedzieć, że gdy kierują Tobą negatywne wibracje, jedyna energia jaką możesz przyciągnąć jest negatywna – zaczniesz przyciągać negatywne sytuacje do swojego życia.
Podczas odczuwania pozytywnych wibracji, przyciągniesz wszystko co jest z Tobą w pełnej harmonii, czyli rzeczy pozytywne.


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

3 thoughts on “Bob Proctor – możemy uruchomić pozytywne bądź negatywne wibracje.

  1. To normalna reakcja,że się cieszysz:):):)Wybrańcy losu(czyt.BŁOGOSŁAWIENI W RADOŚCI)tak właśnie mają:)

  2. Wiedziałam czułam to że opierasz się na sekrecie to jest najpiękniejsze co mnie w życiu spotkało magiczna książka która wypełnia moje życie i pochłania mnie jestem bardzo wdzięczna że wpadła w moje ręce jestem taka głodna pogłębiania wiedzy i umiejętności
    Tak mnie pochłania że szukam coraz więcej informacji i tak właśnie trafiłam na twój blog pozdrawiam i dziękuję za to że jesteś i piszesz ze dzielisz się z nami pozytywną energią pozdrawiam Magdalena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *