Jestem pewna i świadoma swoich celów

Stosujesz Prawo Przyciągania, ale nie widzisz i nie czujesz zadowalających rezultatów w swoim życiu? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.
Przeczytaj Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń
http://skuteczne-przyciaganie.maszke.pl/

pewnaiswiadoma

Przeczytaj także

  1. Łatwość wyrażania myśli i uczuć oraz twórcze wyrażanie siebie
  2. Michał: Czemu tak wiele małych dzieci (do np. 2 roku życia) jest bitych, porzucanych itp. Przecież prawo przyciągania odpowiada na każdą wibrację
  3. Kariera, bogactwo, witalność, poczucie bezpieczeństwa
  4. Rozbudzona intuicja, zdolności parapsychiczne, swobodne kreowanie doświadczeń
  5. Łatwość realizacji marzeń, duża siła przebicia, wewnętrzna motywacja, harmonijne uczucia

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>