Jestem pewna i świadoma swoich celów

Stosujesz Prawo Przyciągania, ale nie widzisz i nie czujesz zadowalających rezultatów w swoim życiu? Mam dla Ciebie dobrą wiadomość.
Przeczytaj Jak zwiększyć o 200% szanse na realizację swoich marzeń
http://skuteczne-przyciaganie.maszke.pl/

pewnaiswiadoma

Przeczytaj także

  1. Łatwość wyrażania myśli i uczuć oraz twórcze wyrażanie siebie
  2. Wspaniałe relacje, odczucie bezwarunkowej miłości, umiejętność wybaczania
  3. Michał: Czemu tak wiele małych dzieci (do np. 2 roku życia) jest bitych, porzucanych itp. Przecież prawo przyciągania odpowiada na każdą wibrację
  4. Kariera, bogactwo, witalność, poczucie bezpieczeństwa
  5. Rozbudzona intuicja, zdolności parapsychiczne, swobodne kreowanie doświadczeń

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>