Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

3 thoughts on “Choroba = oczyszczanie z nagromadzonych toksyn

 1. Elu melduje, że kolejnym szkodliwym środkiem codziennego użytku są dezodoranty i antyperspiranty oraz kremy które zawierają : aluminium, benzoesany sodu , itp.

  W niewielu tylko firmach nie dodają tych składników.
  A wszystkie najbardziej znane firmy stosują te świństwa. Radzę poczytać sobie skład jakiegokolwiek kosmetyku przed zakupem i to nawet tych niby naturalnych . Pakują te świństwa nawet w kosmetyki dla niemowląt i małych dzieci.

  Stosowanie np. takiego dezodorantu może wywoływać raka piersi.

  • Nie napisałam jeszcze o parafinie , która nie jest przyswajalna przez organizm a powstaje przez oczyszczenie ropy naftowej;
   silikony są resztkami po destylacji ropy naftowej !

   Gdy się o tym dowiedziałam to bardzo przeraziło mnie to . Nie spodziewałam się, że kosmetyki są tak bardzo szkodliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *