Zrozum, że każdy rozwija się we własnym tempie. Pozwól na to. Zaakceptuj to.

Nie gniewajcie się na tych, którzy nie praktykują. Nie mówcie o nich źle. Służcie im swoją radą. Kiedy ich duchowe czynniki się rozwiną, sami sięgną po Prawdę. Przypomina to sprzedaż leków. Zachwalamy nasze lekarstwa i ci, którzy cierpią na ból głowy bądź dolegliwości żołądka przyjdą, aby je zażyć.
Tych, którzy nie chcą naszych leków, pozostawiamy w spokoju.
Są oni niczym owoc, który jeszcze jest zielony. Nie możemy ich zmusić aby byli już w pełni dojrzali i słodcy — zostawmy ich w spokoju. Niech rosną, nabierają smaku i dojrzewają sami! Jeśli będziemy myśleć w ten sposób, nasze umysły uspokoją się. Tak wiec nie musimy nikogo przymuszać. Wystarczy polecić nasze lekarstwa i tyle. Kiedy ktoś zachoruje — przyjdzie sam ..

Ajahn Chah

procesdojrzewania

 

Przeczytaj także

  1. Afirmacja dla czakry serca “Akceptuje siebie i innych, pozwalając, aby każdy rozwijał się w swoim tempie, najlepszym dla siebie samego”
  2. Twoje szkolenia winien odbyć każdy!
  3. Wybierzcie to szkolenie, a odmieni Wam życie na takie o jakim każdy z Was pragnie, marzy i chcę
  4. Nawet najtwardsza materia zmienia się i ulega transformacji. Jest to nieustanny proces energetyczny, który ciągle się rozwija.
  5. Tak często traktujemy każdy dzień jako coś co po prostu nam się należy

Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>