A ty jakie masz zdanie o sobie i o otaczającym cię świecie?

DAJE DO MYŚLENIA PRAWDA :)

 


Podaruj sobie i swoim bliskim niezwykły talizman

Tworzę bransoletki z energią naturalnych kamieni, dla tych którzy chcą świadomie pracować z energią. Energia pragnie Ci służyć. Jesteś Świadomością, doświadczającą fizycznego świata. Komu ma służyć energia, jak nie Świadomości? Tworzenie, doświadczanie, to przepływ.

To jak bawisz się energią i to na ile i jakiej energii pozwalasz być w swoim życiu, zależy tylko od Ciebie. Zmienia się energia i zmienia się Świadomość. Zmienia się Świadomość i zmienia się energia. To wszystko jest ze sobą powiązane.

Zobacz, który talizman współgra z Tobą najbardziej. Jaką częstotliwość energii, chcesz dodać do swojego Tu i Teraz? Jeśli poczujesz, że to jest właśnie to, co chciało do Ciebie przyjść, z wielką przyjemnością go dla Ciebie wyplotę.

TALIZMANY OSOBISTE, KTÓRE TWORZĘ>
Talizmany osobiste

3 thoughts on “A ty jakie masz zdanie o sobie i o otaczającym cię świecie?

  1. Pewnie, że daje do myślenia, wszyscy w koło tak myślą, dlatego ten świat tak wygląda, każdy powinien przystanąć na chwilę i się zastanowić, czego tak naprawdę chce, przecież ma wszystko, musi tylko chcieć to zauważyć, a nie narzekać i narzekać :)))))))))))) bardzo fajne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *